Červenec 2011

Už zase já.. :D

4. července 2011 v 18:50 | LiZz** |  MoÉ kEcÝ
Ahoj, ano, zase sem to já.. :D
Jak jste si všimli, moc sem ted nechodím.. NO, moc.. vůbec.. :D
Ale občas sem zajdu podívat se jak to tu šlape. Moc lidí sem nechodí, a taky proč, že, když sem přidám jeden článek za měsíc.
Co je u mě nového.. no, vcelku nic.. :D :p
Pořád koukám na TVD, Gossip girl,a jsem celá nedočkavá na HARRY POTTER AND DEATHLY HALLOWS PART 2 :*
Hrozně se těším, ale na premiéru nemůžu, budeme s mamkou v Bulharsku a doletíme až 18.7, tkže je jasné že tam s kamoškou půjdem hned 19.7 .. sakra, celé prázdniny nic nemám, jenom jednu dovolenou, a zrovna na týden o prázninách kdy něco mám, tak ZROVNA V TOM jedinném nevolném týdnu dávají HP.. :D Když sem to zjistila tak upe "no to mě podrž, jako fakt? si děláš kozy.." :D..
Taky to nemuselo být v 3D, Ale co už.. sice mě z těch bríli vždycky bolí oči a pak i hlava, ale na ty dvě hodiny to vidržím. jen bych chtěla napsat ještě, že když pod tímto článkem bude aspoŇ 5 Komentářů, tak zase (asi) rozjedu blog, protože ta pauza mi prospěla a už zase mě to začíná bavit. Na blogy samozdřejmě chodím pořád, ale hlavně na ty o HP, TVD a dalším žúžo seriálech a filmech..No, ale nevím jeslti vůbec můžu počítat s jenom jendím komentem, natož s pěti :D.. No, to bude všechno, nechcu váš tu zdržovat :D.. Mějte se krásně a užívejte prázdnin víc než já, já budu enom doma.. Čauky ;)*