Leden 2010

Stop,stop,stopstopstop.........................

28. ledna 2010 v 16:22 | LiZz** |  MoÉ kEcÝ
TÁKŽE! STOP!

Už mě to fakt nebavi. jak ste si všimli DOST ČASTO sem sem nic nepřidávala poslední dobů.. proč? nebavi me to.. tento blog sem zapřísáhle NECHTĚLA NIKDY ZRUŠIT.. A nebojte tak se ani nestane... potřebuju jenom chvilku vodraz.. ňákej plán BÉ.. No a toto je ono.. čekat každý den než sem neco přibud eikdyž nepřibude? nac?! tak vám to sme píšu, že tento blog S.T.O.P.U.J.U!

Více pište do komenářů =*

Papa...

LiZz**


toe den...

15. ledna 2010 v 16:50 | LiZz** |  MoÉ kEcÝ
Dneska ve škole to bylo fakt moc divné.. dostala sem nejdřív 1 ze Zemplu a pak sem dostala 1+ z Přírazu. A POTOM!! 4 a 3-!! HRŮŮZA.. Na výýzo mě výdů 3 trojky. Tak toje jendo že.. no a mám nový časák =oP.. (P.s. víte z čeho mám 3 3 3? MATIKA,DĚJÁK A NEMINA.! ) Nejhorší předměty na světě"!". Ale ze ZEMPLU mám samé..

Nový článek 2010

9. ledna 2010 v 12:18 | LiZz** |  MoÉ kEcÝ
Všechno nejlepší všem k roku 2010.. akorát nechápu proč se to přeje když to nijak nepomůže... je to enom věta.. mě taky přáli.. a teď? Mám nohu v obvaze!! mám zlomený palec na noze.. no a je to hrozné.. bolí to.. a neska du k bratránkovi martinovi na oslavu a po té oslavě ještě ke kámošovi Martinovi na oslavu :D Dobré no.. dneska je hnusně.. ani nesněží jak včera.. celý den.. no a pak pršelo ='( .. tkže automaticky půlka snihu roztála.. a já akorát když nemožu s tím chodit na dvůr a mám verlu tk nemožu ani blbného sněhuláka udělat.. tak ahojte...♥