Červen 2009

Eva vs. Rebecca

30. června 2009 v 23:42 | LiZz**
http://www.styletalks.net/wp-content/uploads/2008/02/rebecca-gayheart-vs-eva-longoria-monique-lhuillier-dress.jpg

.. Eva Longoria v tom vypadá líp. ty šaty jsou bílé a proto skvěle zvýrazňují její krásně čokoládové nohy a její černé vlasy. Reb by mohla příště zvolit něco .. živějšího =o)

Návštěvnost =o* kuju lídí =o)

30. června 2009 v 23:19 | LiZz**
Navstevnost za minuly tyden (22.6. 2009 - 28.6. 2009) je:
Pondeli: 23
Utery: 12
Streda: 21
Ctvrtek: 14
Patek: 20
Sobota: 20
Nedele: 27

Celkem: 137 héj děkujííííí =o)

KláruŠka :Q*'s Photo on IMEEM

Barevné avatárky =o)

30. června 2009 v 20:36 | LiZz**

Ok, tak sem piště reklamy!!

30. června 2009 v 19:59 | LiZz**

Ok, tak sem piště reklamy!!

NIKDE JINDE!!

Já sme chodím každý den se sem dívat když sem napíšete tak vám hlásnu nebo se podívám na blog atd :)

Dííky!!


Nešel nám internet ..:( :D

30. června 2009 v 19:48 | LiZz**
Promiňtě, ale.. nešel nám internet tak jako on se vypl včera a potom už nešel a taťka zapl káábl na hůře a už jede =oD

Jinak odpoledne svířttiló upe slunkoo a teď upá bouřka zase..
No a včéra vypadla eletrika na 3 hodiny a potom už nešla ..

du něco dat na blog =o) pápá =o*

Mix pixelek =o)

29. června 2009 v 15:24 | LiZz** |  Pixelky
Téma:Príšerky
Počet:24

Téma:Písmenká
Počet:spočítaj :D
.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org
by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org
by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.by wavering-heart.org.

Téma:Smetiak
Počet:15

Něco o reklamách ;o)

29. června 2009 v 15:05 | LiZz**
Táákže..
Lidi.. mně vůůbec nevadí, když mi píšete třeba ať skouknu vás blogís.OK? Ale.. když mi třeba napíšete (jakože když nejste moje sbéčko),tak ať vám hlásnu, a pošlete odkaz, tak se tam klidně podívám, ale hlásnu pro toho, kdo nebo čí blog s emi líbí nejvíc..

Tohle neplatí pro SBéčka.. pro ty hlásnu vždy..

Taže.. pokud budete chtít někde hlásnout, stačí jenom napsat a jeslti se mi váš výtvor nebo blog bude líbit nejvíc, hlásnu pro vás. Drihá možnost je, že se stanete mým SBéčkem..

Normálně k vám budu chodit psát komenty atd. ale zárověň také pro vás hlásnu třeba..

PROSÍM, BERTE NA TOHLETO OHLEDY.. Každému není zrvona 2x říjemné když mu sem chodí lidi jenom proto, aby pro ně někdo hlasoval.. :)

Díky za pochopení.. ahůy..

Leje.. :D Svátek :)

29. června 2009 v 14:48 | LiZz**
Tak tedď momentálně leje jak z konve. a to je venku táák dusno..
Ještě že sem na ten koupák nešla!!!!!
Nelyším venku ani slovo vlastní , když tak leje ...
a tatka petr má svátek.. jnak mam totalne rozkraply bajl.. sem si omylem na neho klekla..Módní policie- Vanessa Hudgens :)

29. června 2009 v 14:39 | LiZz**
Actress Vanessa Hudgens arrives at the 18th Annual MTV Movie Awards held at the Gibson Amphitheatre on May 31, 2009 in Universal City, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images) *** Local Caption *** Vanessa Hudgens

Van tentokrát zvolila dost hebký stil.

Ty boty hodně vyniknou. za ty dávám 98%
Šaty sou moc hezké, ale.. trošku zmenšují postavu.. přáště stát rovně :D 92%
Kabelka: tak teď nevím, jestli je to kousek klády nebo kabelka :D Mohla by být černá,aby ladila s botama. ale jinak dobrý styl =oD! a hezky ladí k přívěsku na krku =o)

Shrnutí:

ze 300b. má 280 b. dobré =o)